Konsultacijų diena su dizaineriu

Menas gyventi studija siūlo konsultacinio pobūdžio paslaugą, kurios metu klientas su studijos vadove interjero dizainere Monika Noreikiene, praleidžia dieną, kurios metu suteikiama maksimali informacija būsto ar komercinių patalpų įsirengimo klausimais.

 

Tai  paslauga žmonėms, kurie žino ko nori, turi viziją, tačiau techninius bei apdailos klausimų aspektus nori susitikslinti su profesionaliu dizaineriu.

 

Interjero dizainerė Monika Noreikienė praleis dieną Jūsų būsimuose namuose ar darbo erdvėje, taipogi reikalui esant bus nuvykstama į keletą apdailos salonų. Šio vizito metu bus konsultuojama visais Jūsų pasirinktais interjero projektavimo ar atnaujinimo proceso klausimais. Atsižvelgiant į Jūsų turimą biudžetą, bus pasiūlyta tam tikri interjero techniniai bei dekoriniai apipavidalinimo sprendimai, bus nukreipiama į atitinkamus interjero bei apdailos salonus ir bus nurodoma konkrečios apdailinės medžiagos, jų kiekiai bei įsigyjimo galimybės.

 

Ši paslauga tai puiki vienkartinė galimybė, taupant pinigus ir laiką gauti maksimalią naudą ir informaciją visais interjero projektavimo bei atnaujimo klausimais.