Interjeras Privatusis gyvenamojo namo - Menas gyventi

Privatus gyvenamasis namas Vaidotuose

Privatus gyvenamasis namas Vaidotuose buvo įrenginėjamas trijų asmenų šeimai. Namui pasirinktas skandinaviškas interjero stilius su klasikinio interjero stiliaus elementais. Kai kuriose namo dekoro detalėse  buvo naudoti secesinio stiliaus puošybos elementai. Tokie kaip ažūriniai rankų darbo laiptų puošybos elementai, žalvarinės raitytos šviestuvų detalės – visa ši puošni ir dekoratyvinė ornamentika subtiliai susiliejo su ganėtinai rimtu ir santūriu viso namo interjeru.

Taip pat yra nevengta ir kontrastingų tonų derinimo. Pirmajame namo aukšte tamsūs ąžuolo masyvo baldai sėkmingai paskendo baltų sienų bei lubų paletėje, taip sukuriant interjerui prabangos ir ramios elegancijos įvaizdį.

Miegamuosiuose, kaip ir visame name pasirinktas ramus, pastelinių tonų skandinaviškas interjero stilius, neperkraunant poilsio zonų  papildomais baldais bei kitais dekoro elementais.

Antrojo aukšto vonios, tiek šeimininkų, tiek jaunuolio įrengtos taip, kad derėtų prie viso namo interjero minties, tačiau ir savotiškai padiktuotų kiekvieno iš vonios kambario šeiminkų charakterį. Jaunuolio vonia kaip ir jo kambarys jaunatviškai subtilus, su marinistinės stilistikos akcentais, šeimininkų santūriai subtilus, jam kaip ir miegamajam kambariui buvo parinkti apstatyti dūminio atspalvio ąžuolo masyvo baldai.

Visa ši subtilumo ir minimalaus puošnumo saskamba gražiai susilieja į vientisą interjero visumą, tokio interjero, kuriame kiekvienas objektas turi savo apgalvotą vietą, funkciją bei paskirtį.  Šio interjero pagrindinę mintį galima būtų įvardyti – „mažiau yra geriau“.