Svarbiausi faktai ką atlieka interjero dizaineris - Menas gyventi

Svarbiausi faktai ką atlieka interjero dizaineris

  1. Interjero dizaineris pamatuoja ir suplanuoja erdves taip, kad jos taptų racionaliai išnaudotos ir funkcionalios, atspindėtų kliento gyvenimo būdą, šeimyninio statuso padėtį, išryškintų namų architektūros bruožus.
  2. Interjero dizaineris pasirūpina, kad ne itin vizualiai mielos detalės (pavyzdžiui, elektros lizdai ar rozetės) įsilietų į bendrą interjero sistemą ir joje vizualiai išnyktų.
  3. Interjero dizaineris visų pirma atlieka techninį darbą, ypatingai svarbų. Turėdamas išskirtas ir suformuotas gyvenamosios erdvės zonas, jau turėdamas baldų, santechnikos išdėstymą ir proporcijas, kas taip pat be galo svarbu, dizaineris gali teisingai ir protingai suprojektuoti elektros planą, kur kabės šviestuvai, kur bus jungikliai, ką jie jungs išjungs, kur bus rozetės ir kiek tų rozečių reikia.Tokie dalykai turi būti racionaliai apmastyti, o tai yra ypač sunku neprofesionalui, kai plikose erdvėse reikia susivokti gabarituose, funkcinėse zonose ir estetikoje.
  4. Interjero dizaineris analogiškai sprendžia ir visas situacijas su vandentiekio sistema; kur ir kaip bus vedžiojami vamzdynai, kur bus karšto/šalto vandens ir kanalizacijos išvedimai, kuriuos reikia padaryti būtent toje vietoje, o ne pusmetriu į vieną ar į kitą šoną, nes dušo kabina, vonia, skalbyklė ir džiovyklė, wc ir bidė, praustuvai – jų taip lengvai vietomis nepakeisi. Šie dalykai turi būti itin racionaliai apgalvoti.
  5. Interjero dizaineris rūpinasi laiptų ir židinio projektais, baldų projektavimu bei jų individualiu dizainu. Visi šie dalykai, pradedant židinio projekto subraižymu ir baigiant vonios kriauklės spintelių projektu – yra dizainerio darbo dalis. Jis rūpinasi, tuom , kad baldų brėžiniai būtų techniškai tvarkingi ir suprantami baldų gamybos įmonės atstovams. Būtų suderinti medžiagiškumai bei visas stilius pritemptas prie bendro būsto interjero nuotaikos.
  6. Geras ir sąžiningas interjero dizaineris padeda sutaupyti, renkantis minkštuosius baldus bei aksesuarus. Realybė tokia, kad neretai ir labai dažnai kai patenki į tą asortimento gausą, o apsisprendimas rinktis tą ar aną yra akimirkos nuotaikos sprendimas ir dažniausiai klaidingas. Ir tai yra blogai, nes tą akimirką patiko, bet garantuotai buvo neapgalvota kas bus po to, ar derės su tuo ir anuo, ar tilps, ar proporcijos tiks. Yra visuma, vizija, ir profesionalas mato galutinį vaizdą, dažniausiai geriau už klientą.
  7. Dizaineris sugeria daug emocijų, nuovargio ir klientų nuotaikų svyravimų. Nes būsto įsirengimas reikalauja tikrai nemažai laiko, pinigų bei tarpusavio šeimos supratimo. Geras dizaineris visada pabus ir geras draugas bei patarėjas, kuris nukreips tinkama linkme, padės sutaupyti, įvertindamas Jūsų galimybes, renkantis vienokį ar kitokį fotelį, vonios maišytuvą ar svajonių lovą.

Kviečiame konsultuotis interjero dizaino klausimais: mob.: +370 685 00588 / el. paštu: info@menasgyventi.com.