Buto "Žvėryno namai" projektas - Menas gyventi

Buto „Žvėryno namai“ projektas

Buto, naujos statybos gyvenamųjų butų kvartale “Žveryno namai”, interjero stilius buvo parinktas toks, kad tiek moderniosios klasikos, tiek ne itin griežto skandinaviško interjero stilių megėjai, šiame buto projekte, galėtų įžvelgti sau tinkamų stiliaus akcentų. Kaip žinia, šie du interjero stiliai yra labiausai neįpareigojantys, tinkami bei pritaikomi įvairaus amžiaus bei statuso žmonėms.

Interjere vyrauja trys pagrindiniai akcentai, kurie keliauja per visas penkias buto erdves; tai pilkšvai melsi žemės atspalviai, natūralaus medžio tekstūros, kurios šiame projekte atsiduria tiek sienose tiek balduose, bei klasikinių formų baldai ir aksesuarai. Visa tai susipina į darnią hamoniją, kuomet skandinavišku stiliumi dvelkintys medžio akcentai, sąveikauja su klasikinių formų baldais, tapetų raštais bei šviestuvais.

Kadangi butas yra kuriamas nežinomam asmeniui, pirminė vizija buvo dviejų miegamųjų kambarių butą, pateikti kaip gyvenamąją erdvę jaunai porai, kuri ateityje žada turėti šeimos pagausėjimą, tad antrasis miegamasis, pateikiamas kaip darbo ar svečių ervdė, su perspektyva į ateitį, vėliau patalpą perdaryti į tinkamą gyventi vaikams. Dėl šios racionalios priežasties pastarasis kambarys yra neperkrautas baldais, tačiau nėra nuklysta nuo bendro buto interjero stiliaus užuomenų.

Erdvus bet tuo pačiu ir kompaktiškas butas, sukurtas jaunai, šiuolaikiškai porai, kuri pripažysta nenuobodžią klasiką bei nebijo stilių įvairovės būsto interjere.